O nás

Pohyb může být i zábava

Naše centrum nabízí inovativní způsob cvičení ke zlepšení Vašeho životního stylu, a to 7 dní v týdnu, na adrese Radlická 298/105,
150 00  Praha 5

Co je to H.E.A.T. PROGRAM®? 

Jsou to začáteční písmena 4 slov v anglickém jazyce – High Energy Aerobic Training. Tato čtyři slova se dají volně přeložit jako: „Aerobní cvičení s vysokým energetickým výdejem“.
Lekce probíhá na mechanických chodících pásech pod vedením instruktora. 

  • H.E.A.T. PROGRAM® je zcela inovační jak z hlediska způsobu cvičení tak z hlediska prostředků k jeho realizaci. Představuje cvičení vycházející z přirozeného lidského pohybu – chůze.
  • H.E.A.T. PROGRAM® využívá speciálního běžícího pásu Maxerrunner®
  • H.E.A.T. PROGRAM® představuje zcela bezpečné aerobní cvičení, díky němuž dosahuje jedinec svého osobního cíle. Určit si cíl a prostřednictvím cvičení jej dosáhnout – to je hlavní filosofie H.E.A.T. PROGRAMu®!
  • H.E.A.T. PROGRAM® je určený pro všechny věkové kategorie
  • H.E.A.T. PROGRAM® vychází z energie skupinového cvičení. Každý jedinec tak v průběhu lekce zdolává své cíle v rámci skupinky za doprovodu motivující hudby.
  • Prostřednictvím H.E.A.T. PROGRAM®u lze efektivně dosáhnout požadovaného fyziologického efektu – redukce hmotnosti, zlepšení tělesné kondice, aerobní vytrvalostní trénink, trénink a příprava profesionálních sportovců.
  • H.E.A.T. PROGRAM® je skvělou přípravnou činností pro všechna ostatní kardiovaskulární cvičení. 
  • H.E.A.T. PROGRAM® umožňuje spálit v průměru 500 až 800 kilokalorií za 1 lekci.

Co nabízíme

Využití MultiSport

Přijímáme karty Multisport Benefit (více info v ceníku)

Příjemný kolektiv

Ať už jste mladý atlet nebo starší sportovec, u nás si vždy najdete příjemnou partu lidí.

Sprchy

Chcete si jít zacvičit, ale domů to máte daleko, nebo pospícháte na schůzku? Nebojte, sprchy máme, ale ručník si přineste svůj.

Profesionální personál

Naši trenéři jsou profesionálové v oboru s mnoholetou praxí, kteří Vás do H.E.A.T. cvičení zaškolí a budou vám během hodin pomáhat.

Moderní vybavení

Využíváme moderní vybavení, které je přizpůsobeno potřebám H.E.A.T. cvičení. Pásy lze průběžně přizpůsobovat různým obtížnostem cvičení.

Doplňky stravy

Na recepci možnost zakoupit vhodné doplňky stravy.

Rezervace