Typy lekcí

Pro začátečníky: 

Lekce vhodná pro začátečníky, podrobněji se vysvětlují jednotlivé techniky a koncept cvičení. Nižší a střední intenzita zátěže. Dle uvážení instruktora se mohou chodit všechny techniky, záleží na složení zákazníků na lekci. Tepová frekvence se pohybuje mezi 60 % –  75% maximální TF. Zlepšuje práci kardiovaskulárního systému, zvyšuje fyzickou kondici a vytrvalost. Preventivně působí proti stresu.

Spalovací: 

Lekce určená převážně na redukci hmotnosti – spalování tuků. Nižší intenzita zátěže, velmi vhodná i pro začátečníky. Chodíme pouze techniky vhodné ke spalování. Tepová frekvence se pohybuje mezi 55 % – 70% maximální TF. Zlepšuje práci kardiovaskulárního systému, zvyšuje fyzickou kondici a vytrvalost. Preventivně působí proti stresu. 

Antistress: 

Lekce je vhodná pro všechny kdo mají rádi svižnou a náročnější chůzi. Střední a vyšší intenzita zátěže. Tepová frekvence se pohybuje mezi 65 % – 85 % maximální TF. Zejména ke zvýšení fyzické kondice a vytrvalosti, zlepšuje práci kardiovaskulárního systému.

Relaxační: 

Lekce je vhodná jako odpočinek nebo na regeneraci namožených svalů. Nízká intenzita zátěže. Tepová frekvence se pohybuje mezi 50 % – 65 % maximální TF. Lekce je vhodná pro obézní lidi a ztrátu tukové hmoty. Dostatečně dlouhá doba v aerobním pásmu.

Kondiční (náročná): 

Lekce určená pro kondiční trénink, sportovce, sportovní přípravu pro jiné druhy sportů. Vysoká intenzita zátěže. Tepová frekvence se pohybuje mezi 65% – 90% maximální TF. Zvyšuje odolnost svalů proti vlivům kyseliny mléčné.

Intervalová (náročná): 

Lekce určená pro kondiční trénink a ke zvýšení fyzické kondice. Hlavním konceptem je střídat vysoce intenzivní intervaly a následné odpočinkové intervaly, při kterých snižujete tepovou frekvenci. Metoda je celkem náročná, vyžaduje si kompletní koncentraci těla a mysli. Tepová frekvence se pohybuje mezi 65% – 90% maximální TF. Zvyšuje odolnost svalů proti vlivům kyseliny mléčné.

Rezervace